Victron EasySolar C12/1600/70 - MPPT 100/50A
Ei varastossa.
Arvioitu saapuminen varastoon : 22.05.2026
Bonusta joka ostoksesta
Kun tilaat netistä
Tilaa ja nouda
Ilman toimituskuluja
Klarnan joustavat maksutavat
Saat tuotteet heti, maksa myöhemmin
Valmistajan tuotekoodi: CEP121621000
Victron EasySolar 12/1600/70 - Monipuolinen ja tehokas Aurinkosähköratkaisu
Keskeiset Ominaisuudet:
Integroitu Kokonaisuus:
AC-jakelu:
- Sisäänrakennettu AC-jakelupaneeli: Sisältää RCD(30 mA/16 A) ja neljä AC-lähtöä, jotka on suojattu katkaisijoilla. Yksi 16A-lähdöistä on AC-tulo-ohjattu, mikä varmistaa tehokkaan virranhallinnan ja estää tarpeetonta akun purkua.
PowerAssist-teknologia:
Helppo Asennus ja Käyttö:
Etävalvonta ja -ohjaus:
Teknisiä Tietoja:
Invertteri/Laturi:
- Jatkuva teho: 1600VA / 1300W (25°C)
- Huipputeho: 3000W
- Tehokkuus: 92%
- Tulojännitealue: 9.5-17V
- AC-lähtöjännite: 230V ± 2%, 50Hz ± 0,1%
- Latausvirta: 70A
- Siirtokytkin: 16A
Aurinkosäädin:
- Malli: MPPT 100/50
- Maksimi lähtövirta: 50A
- Maksimi PV-teho: 700W
- Maksimi PV-avoimen piirin jännite: 100V
- Tehokkuus: 98%
Mitat ja Paino:
- Koko: 745 x 214 x 110 mm